wtorek, 22 marca 2016

Polskie produkty


Znalezione obrazy dla zapytania produkt polski

Okazuje się, że nie jestem jedyną osobą, która uważa, że należy popierać kupowanie polskich produktów, bo w taki sposób utrzymamy miejsca pracy w krajowych firmach, a dając im zarobić zapobiegniemy wypompowaniu pieniędzy z naszego kraju.
Powstała aplikacja na telefony (na razie tylko posiadające androida), która pomoże w wybieraniu ojczystych produktów.
https://www.pola-app.pl/

Oto co piszą twórcy programu:
Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikatowe produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy odnajdujesz produkty “z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.
Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.
Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniecznie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikatową bazę polskich producentów.

1 komentarz:

  1. Witaj, no nie wiem czy jedna osoba, bo my z mężem jak idziemy na zakupy to sprawdzamy większość rzeczy przez aplikacje w telefonie :) Pozdrawiam ciepło i optymistycznie.

    OdpowiedzUsuń